همایش علمی- فرهنگی «چالش کرونا و زندگی مومنانه»برگزار می‌شود

 

به گزارش خبرنامه پژوهشی مرکز فقهی امام محمد باقر علیه السلام، به نقل از آستان نیوز، همایش «چالش کرونا وزندگی مؤمنانه» با هدف بررسی تأثیر متقابل بیماری همه‌گیر کرونا و زندگی تدارک دیده شده است.

 

 

«تأثیر باور مؤمنانه بر امید به آینده»، نقش و ابعاد سرمایه اجتماعی در بیماری‌های اپیدمیک»، «نقش مرگ باوری بر کاهش اضطراب»، «تأثیر موعود باوری و منجی گرایی بر سلامت جامعه بحران‌زده»، «کار ویژه‌های رسانه و شبکه‌های اجتماعی در هنگامه بیماری‌های مسری»، «حق بر سلامت در حقوق بنیادین و بیماری‌های مسری»، «ظرفیت‌های معنوی در فضای شیوع بیماری‌های مهلک» و... از محورهای این همایش علمی- فرهنگی بشمار می‌رود.

 

 

علاقمندان برای شرکت در این همایش می‌توانند آثار خود را تا پایان خردادماه سال جاری بر اساس ساختاررایج مقالات علمی پژوهشی و در قالب فایل آفیس‌ورد به دبیرخانه همایش به آدرس پست الکترونیک  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال کنند.

 

 

همچنین برگزیدگان این فراخوان علمی هدایای ارزشمندی را در روز برگزاری همایش که طبق برنامه‌ریزهای انجام شده در ایام پساکرونا خواهد بود، دریافت می‌کنند.

 

 

گفتنی است: این همایش توسط دانشکده الهیات پردیس فارابی دانشگاه تهران با همکاری دفتر نمایندگی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در شهر قم، انجمن علمی گفتمان اسلامی سوئد، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، رادیو معارف و جهاد دانشگاهی استان قم تدارک دیده شده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی